Nakliyat ve
Taşımacılık ile
İlgili Son Yazılar
Yorumlar

Evden Eve Nakliyat

sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, evinizi huzur ...

Devamı okuyun

Güvenli ve Sigortalı

Bir şekilde Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ...

Devamı okuyun

Taşımacılık işlerinizde

daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçin...

Devamını okuyun

Taşımacılık

ile ilgili pratik bilgiler

Nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken bilgiler
Evinizi taşıtmadan önce yapılması gerekenler listesi
Evden eve nakliyat ile ilgili pratik bilgiler, yapılması gerekenler

Altay nakliyat taşıma sözleşme örneği, evinizi taşıtmadan önce okuyunuz

Hepsi

Okuduğunuz sözleşme genel olup,taşınma anlaşması yapıldıktan sonra size özel bir sözleşme yapılacaktır. Lütfen kendi sözleşmenizi dikkatle okuyunuz.
Altay Nakliyat Taşıma Sözleşmesi Örneği
1. İş bu Taşıma Sözleşmesinde, Altay EVDEN EVE NAKLİYAT. ile bu şirketin işbu taşıma sözleşmesi kapsamındaki hizmetleri tamamen veya kısmen yaptırdığı kişi ve şirketler Altay EVDEN EVE ve/veya YÜKLENİCİ olarak, Taşıma Sözleşmesi hükümlerine göre evden eve eşyasının taşınmasını talep eden gerçek ve tüzel kişiler TAŞITAN olarak, normal bir konuttaki genel temayüllere uygun kişi ve ailelerin kullanımına mahsus eşyaların bütünü EV EŞYASI veya EŞYA olarak adlandırılmıştır

2. 2007 yılı içerisinde Kırmızı ( Eksper hizmeti, yeni malzeme, lift van, özmal, paketleme, yükleme, boşaltma, yerleştirme ), Mavi (yeni ve kullanılmış malzeme, lift van, özmal / taşeron, paketleme, yükleme, boşaltma, yerleştirme ) ve Turuncu (yeni ve kullanılmış malzeme, özmal / taşeron, paketleme, yükleme, boşaltma, yerleştirme ) hizmet çeşitliliği sunulacaktır.

Kırmızı ve Mavi hizmetlerde 6 liftvan ve katları, Turuncu hizmette ise kamyon adedi ücretlendirilecek hacim birimlerini belirler.

3. Ücretlendirmeye esas hizmetlerin tanımları aşağıdaki gibidir.

3.1. NAKLİYE

3.1.1. Nakliye/ Taşıma: Taşıtan ile Yüklenici arasında karşılıklı olarak belirlenen tarihte taşıtanın ev eşyalarının işbu sözleşme kapsamında belirlediği adresten Yüklenici tarafından araçta teslim alınarak, yine taşıtanın belirttiği adrese Yüklenici tarafından araçta teslim edilmesi hizmetidir. Taşınacak ev eşyalarının Yüklenici tarafından kararlaştırılan tarihten üç gün önce veya üç gün sonra teslim alınması veya teslim edilmesi sözleşmeye aykırılık sayılamaz. Doğrudan nakliye talebinde (depolamasız) kabul edilebilir en uzun süre (9) gündür.

Silah, mühimmat gibi patlayıcı maddeler ile akıcı ( Çamaşır suyu, sıvı deterjan vb) maddelerin nakliyesi yapılmaz. Taşıyanın bilgisi dışında yapılan taşımalarda çevreye ve araç içerisindeki malzemelere vereceği zarardan taşıtan sorumludur.

Çiçek, canlı hayvan taşınması yapılmaz.

3.2. YÜKLEME, BOŞALTMA

3.2.1. Yükleme: Taşıtan veya taşıyan tarafından tamamının eksiksiz olarak toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş, ve ambalajlanmış olarak taşımaya hazır hale getirilmiş ev eşyalarının Yüklenici tarafından boşaltılacak adresten araca veya Lift Van'a yükleme hizmetidir.

3.2.2. Boşaltma: Taşıtanın eşyalarının, araçtan veya Lift Van'dan belirtilen adrese (ikametgahın içine) taşınması, yüklendiği şekilde (toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş ve ambalajlanmış olarak) boşaltılması ve bırakılması hizmetidir

Altay evden eve taşımacılık

Eşyanın nerden nereye taşınmasından çok, taşınırken yapılan ambalajlama kaliteli nakliye hizmeti oluşmasına neden olur

Biz ambalaj yaparken, Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

Copyright altaynakliyat.com Tüm hakları saklıdır.